Rozžiarime vašu krásu

Ambulancia dermatológie a estetickej medicíny Ness Clinic je moderným a príjemným miestom, kde sa vaše potreby stávajú našou prioritou. Špecializujeme sa na boj proti starnutiu a odstraňujeme nedostatky, kvôli ktorým sa necítite dobre.
Pomocou najkvalitnejších kozmetických a estetických materiálov sa staráme o to, aby ste od nás odchádzali sebavedomí a spokojní. Náš personál si zakladá na profesionalite, bezpečnosti a ľudskom prístupe, vďaka čomu sa k nám naši klienti radi vracajú. Správame sa k nim tak, ako by sme chceli, aby sa správali k nám a preto sme tými pravými odborníkmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Naša spoločná cesta začína konzultáciou a vzájomnými rozhodnutiami, ktoré zmenia váš vzhľad tak, aby bol rafinovaný, svieži, ale hlavne prirodzený.

MUDr. Petra Belúchová

Zakladateľka kliniky estetickej medicíny a dermatológie NESS Clinic.


Štúdium medicíny ukončila v roku 2016 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Následne sa zamestnala na dermatovenerologickej klinike, kde súčasne pracovala na všeobecnej a špecializovanej kožnej ambulancii pre psoriázu, akné a vypadávanie vlasov.


Estetickej medicíne sa začala venovať v roku 2017, absolvovala mnohé školenia na aplikáciu botulotoxínu, výplňových materiálov, injekčnú lipolýzu, lekárske chemické peelingy, niťový lifting, prístrojové ošetrenia a mnohé ďalšie. Jej rukami doposiaľ prešlo tisícky pacientov.

V roku 2020 úspešne ukončila atestačnú skúšku z odboru dermatovenerológia. Okrem slovenských kongresov vycestovala za vzdelaním aj do zahraničia. Certifikáty si priniesla zo San Diega, Dubaja, Paríža, Ženevy, Hamburgu a ďalších.Kľúčom k úspechu je pre ňu neustále vzdelávanie, sledovanie trendov v estetickej medicíne a najmä individuálny prístup ku každému z Vás.

MUDr. Veronika Černáková

Štúdium medicíny ukončila v roku 2013 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Následne sa zamestnala na Oftalmologickej klinike v Nitre, kde získala množstvo skúseností nielen na lôžkovom oddelení a v špecializovaných ambulanciách, ale aj na operačnej sále, kde sa venovala najmä aplikáciám injekcií do sklovca oka pod mikroskopom. Svoj cit a jemnosť v rukách využívala okrem iných zákrokov aj pri chirurgickom odstraňovaní rôznych kožných útvarov. Počas svojej praxe sa podielala aj na klinických štúdiách. V roku 2018 úspešne ukončila špecializačné štúdium - atestáciu z oftalmológie.


Časť svojej práce sa rozhodla venovať aj estetickej medicíne, kde zo svojich bohatých skúseností čerpá aj dnes.

Má za sebou školenia, workshopy na aplikáciu botulotoxínu nielen v tvárovej oblasti, injekčnú lipolýzu, stimulačných výplni Profhilo, Radiesse a prichádzajúcej Sculptry. Špecializuje sa na regeneratívnu medicínu, plazmaterapiu, mezoterapiu, microneedling s najnovšou generáciou PRF. Úspešne absolvovala školenia a praktický workshop na aplikáciu niťového liftingu. Neustále sa zdokonaľuje v podrobnom štúdiu anatómie tváre.

Na našej klinike Vás vždy privíta s úsmevom, naši pacienti oceňujú jej prístup, profesionalitu a výsledky jej práce.

MUDr. Simona Barányiová

Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po štúdiu sa zamestnala na detskom a novorodeneckom oddelení, kde získala obrovský cit pre prácu s ľuďmi, ktorý využíva dodnes.

Pani doktorka ale neustále inklinovala k dermatológii, čoraz viac sa zameriavala na estetickú medicínu a to ju viedlo k zmene oboru.

Absolvovala mnohé školenia a praktické workshopy zamerané na injekčnú aplikáciu botulotoxínu, výplní na báze kyseliny hyalurónovej, mezoterapie, chemické peelingy, prístrojové ošetrenia Morpheus8 a IPL ako aj mnohé iné.

Verí, že neustálym vzdelávaním a nadobúdaním skúseností prinesie spokojnosť do Vašich tvári.